Aktīvo politiku saraksts

Nosaukums Veids Lietotāja piekrišana
Privātuma politika Privātuma politika Visi lietotāji

Kopsavilkums

Piekrītu personas datu apstrādei, kas nepieciešama, lai nodrošinātu skolas darbu atbilstoši normatīvajiem aktiem.

Pilna politika

 

Kas ir sīkdatne?

Mājas lapa https://www.moodle.lztv.lv/ izmanto sīkdatnes. Sīkdatne ir datne, ko mājaslapa https://www.moodle.lztv.lv/ saglabā Jūsu ierīcē, kad Jūs atverat mājas lapu.

Sīkdatnes tiek saglabātas cietajā diskā. Sīkdatnes nerada apdraudējumu mājas lapas apmeklētāja datoram.

Sīkdatnes Rīgas 1. vidusskolas mājaslapā

Apmeklējot mājas lapu https://www.moodle.lztv.lv/, apmeklētājs dod piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai un to izmantošanai atbilstoši sīkdatņu politikai.

https://www.moodle.lztv.lv/ sīkdatnes izmanto lietotāja darbību atvieglošanai. Sīkdatnes ļauj mājas lapas serveriem atpazīt lietotāju un automātiski pielāgot saturu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Sīkdatņu izmantošana https://www.moodle.lztv.lv/ palīdz uzzināt par lietotāju vajadzībām. Tās nodrošina arī https://www.moodle.lztv.lv/ izmantošanas statistikas datus.

Lai uzlabotu https://www.moodle.lztv.lv/ funkcionalitāti un atvieglotu interneta vietnes lietošanu, https://www.moodle.lztv.lv/ izmantoto:

  • sesijas sīkdatnes – tās ir pagaidu sīkdatnes, kuras tiek dzēstas brīdī, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma;
  • pastāvīgās sīkdatnes – šīs sīkdatnes pēc https://www.moodle.lztv.lv/ apmeklēšanas nejauši izveidota numura veidā tiek saglabātas https://www.moodle.lztv.lv/ apmeklētāja galiekārtā, līdz tās tiek izdzēstas vai līdz beidzas derīguma termiņš.

Personas dati

Personas datus, tostarp tādus datus kā vārdi un adreses, ko Jūs sniedzat https://www.moodle.lztv.lv/, drīkst apstrādāt gan manuāli vai ar datoru. Iesniedzot personas datus, Jūs piekrītat šajos Noteikumos noteiktajiem. Datus var izmanot arī marketinga pasakumiem, tai sakaitā e- pasta vai sms sūtīšanai.

Informācija

Ja jūs sniedzat mums sensitīvu personas informāciju, Jūs faktiski sniedzat https://www.moodle.lztv.lv/ piekrišanu apstrādāt personas datus mērķiem, kas izklāstīti šajos Noteikumos (un jebkurā paziņojumā par sniegto datu izmantošanu saistībā ar šādu savākšanu), pakāpē, kādā nepieciešama piekrišana saskaņā ar piemērojamo likumu.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Jūs varat sīkdatnes izdzēst. Lasiet šeit: aboutcookies.org.

Jūsu datus uzglabāsim divus gadus. Jebkurā brīdī Jūs varēsiet atteikties no ziņu saņemšanas. Sūtīsim Jums saistošus jaunumus par atlaidem, pasākumiem un notikumiem. Jūsu personas datu pārvaldītājs SIA Rīgas 1. vidusskola. Jūsu personas datus varam nodot datu apstrādātājiem, kas palīdz mums administrēt interneta mājaslapu moodle.lztv.lv un uzglabāt tās datus. Šādas personas var būt datubāzes programmatūras piegādātāji, datubāžu administrēšanas pakalpojumu sniedzēji u. tml. Jūsu personas dati arī var tik sniegti valsts vai tiesībaizsardzības iestādēm. Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ļautu jums iepazīties ar datiem un tos izlabotu vai dzēstu, vai ierobežotu datu apstrādi, vai ir tiesības nepiekrist datu apstrādei, kā arī tiesības uz datu pārnesamību. Jums ir tiesības atsaukt piekrišanu, neietekmējot datu apstrādi, kas tiek veikta uz dotās piekrišanas pamata, līdz tam brīdim, kad piekrišanas atsaukums stājas spēkā. Ja uzskatāt, ka jūsu personas dati tiek apstrādāti, pārkāpjot tiesību aktu prasības, jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijā vai sūtīt uz e pastu ic@r1vsk.lv


TĀLRUNIS: +371 20 200 007